• Programma Thuiswedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersDetails
    4 feb. 08:30Merino's de JO8-1CDW JO8-4JMH.P.D. (Damian) Hazeleger (Spelbegeleider)
    4 feb. 08:30Merino's de JO10-1JMAusterlitz JO10-1JMAfgeschermd (Spelbegeleider)
    4 feb. 08:30Merino's de JO10-3JMDOVO JO10-6A.A.L (Alisha) Achterberg (Spelbegeleider)
    4 feb. 08:30Merino's De JO10-2JMDOVO JO10-5B. (Bram) Kuijers (Spelbegeleider)
    4 feb. 09:30Merino's De JO11-1JMCandia '66 JO11-3H.P.D. (Damian) Hazeleger (Scheidsrechter)
    4 feb. 09:45Merino's de JO19-1AFC Quick 1890 JO19-2J.W.C. (Wilco) van Engelenburg (Scheidsrechter)
    4 feb. 10:00Merino's de JO15-1Hooglanderveen JO15-5J. (Juan) Aguilar Aguilera (Scheidsrechter)
    4 feb. 11:45Merino's de JO17-1CDW JO17-2W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter), Laan, W. (Wesley) van der
    4 feb. 12:00Merino's de 4Veenendaal 6A. (Alex) van Donkelaar (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter)
    4 feb. 12:00Merino's de 7Woudenberg 8J.K.N. (Jacco) van Nuys (Scheidsrechter)
    4 feb. 14:00Merino's de 6DOVO 8W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    4 feb. 14:00Merino's de VR1ST Oranje Wit/Musketiers VR1B. (Bert) v.d. Weerdt (Scheidsrechter)
    11 feb. 08:30Merino's De JO9-2JMVRC JO9-6
    11 feb. 08:30Merino's de JO9-1JMHoogland JO9-6
    11 feb. 08:30Merino's de JO10-1JMSVMM JO10-1
    11 feb. 08:30Merino's de JO10-3JMValleivogels JO10-3
    11 feb. 09:00De Merino's JO13-1JMDVSU JO13-2
    11 feb. 09:00Merino's de JO14-1Amsvorde JO14-1
    11 feb. 09:30Merino's De JO11-2JMLoosdrecht JO11-2
    11 feb. 11:45Merino's de 2Maarssen 2
    11 feb. 12:00Merino's de 3VVZA 3J. (Joeri) Vrugteveen (Assistent-scheidsrechter), W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    11 feb. 13:30Merino's de 5VVA Achterberg 5G. (Gert) van Laar (Assistent-scheidsrechter), J.W.C. (Wilco) van Engelenburg (Scheidsrechter)
    11 feb. 14:30Merino's de 1Nieuwland ASC 1H. (Houssam) El Khattabi (Assistent-scheidsrechter)
  • Programma Uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    4 feb. 08:30Roda '46 JO14-3Merino's de JO14-1Sportpark Burg.Buiningpark
    4 feb. 10:00Renswoude JO9-1Merino's de JO9-1JMSportpark De Hokhorst
    4 feb. 10:00Woudenberg JO9-2Merino's De JO9-2JMSportpark De Grift
    4 feb. 10:15Forza Almere MO11-1Merino's De JO11-2JMSportpark Annapark
    4 feb. 11:00Schalkwijk JO13-1De Merino's JO13-1JMSportpark Blokhoven
    4 feb. 11:30Montfoort S.V.'19 2Merino's de 2Sportpark Hofland
    4 feb. 14:00Achterveld SV 4Merino's de 3Sportpark Kerstens
    4 feb. 14:30SV Otterlo 1Merino's de 1Sportpark Kastanjebos
    4 feb. 15:00Veenendaal 8Merino's de 5Sportpark De Groene Velden
    11 feb. 08:30CDW JO8-5Merino's de JO8-1Sportpark Mariënhoeve
    11 feb. 08:30Renswoude JO10-2Merino's De JO10-2JMSportpark De Hokhorst
    11 feb. 08:30VRC JO11-4Merino's De JO11-1JMSportpark Spitsbergen
    11 feb. 10:00Renswoude JO15-2Merino's de JO15-1Sportpark De Hokhorst
    11 feb. 10:15Cobu Boys JO19-1Merino's de JO19-1Sportpark Zielhorst
    11 feb. 11:45Veenendaal 6Merino's de 7Sportpark De Groene Velden
    11 feb. 12:00Achterveld SV JO17-1Merino's de JO17-1Sportpark Kerstens
    11 feb. 12:30Valleivogels 10Merino's de 6Sportpark De Bree-W
    11 feb. 13:30Renswoude VR1Merino's de VR1Sportpark De Hokhorst
    11 feb. 14:30Renswoude 5Merino's de 4Sportpark De Hokhorst
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    28 jan.Saestum JO17-1Merino's JO17-17 - 2
    28 jan.VRC JO14-2De Merino's JO14-17 - 1
    28 jan.VVZ '49 JO19-1De Merino's JO19-12 - 1
    28 jan.VRC 8De Merino's 62 - 1
    28 jan.DOVO 7De Merino's 59 - 1
    28 jan.De Merino's 7Valleivogels 92 - 2
    28 jan.De Merino's 4GVVV 34 - 8
    28 jan.De Merino's 2Odysseus '91 20 - 1
    28 jan.De Merino's JO13-1GVVV JO13-21 - 3
    28 jan.DOVO JO11-4Merino's JO11-12 - 7