• Programma Thuiswedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersDetails
    24 feb. 09:45Merino's de JO15-1Valleivogels JO15-1R. (Ruud) Gijsbertsen (Assistent-scheidsrechter), W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    24 feb. 12:00Merino's de 3DOVO 7W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    27 feb. 20:00Merino's de 1Maarssen 1S. (Sezgin) Degirmenci (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), C. (Chris) v.d. Dikkenberg (Assistent-scheidsrechter)
    2 mrt. 08:30Merino's de JO10-3JMValleivogels JO10-2
    2 mrt. 08:30Merino's de JO10-1SVL JO10-1
    2 mrt. 08:30Merino's de JO8-2VVA Achterberg JO8-1
    2 mrt. 08:30Merino's de JO8-1CDW JO8-3
    2 mrt. 08:30mini'smini's
    2 mrt. 09:30Merino's de JO19-1't Goy JO19-1J. (Jan) Achterberg (Assistent-scheidsrechter), J.W.C. (Wilco) van Engelenburg (Scheidsrechter)
    2 mrt. 09:45Merino's de JO11-3Veenendaal, JO11-1JM
    2 mrt. 09:45Merino's De JO11-2JMsv Parkhout JO11-7
    2 mrt. 11:45Merino's de 2CSW 2W.A. (Alexander) Staal (Scheidsrechter)
    2 mrt. 11:45Merino's de 6Cobu Boys 7J.K.N. (Jacco) van Nuys (Scheidsrechter)
    2 mrt. 11:45Merino's de O23-1DTS '35 Ede O23-1Afgeschermd (Scheidsrechter)
    2 mrt. 14:30Merino's de 1CJVV 1M. (Mitchell) Stuurman (Scheidsrechter), C. (Chris) v.d. Dikkenberg (Assistent-scheidsrechter), D. (Dick) van Veelen (Assistent-scheidsrechter)
    2 mrt. 14:30Merino's de 5VRC 5B. (Bert) v.d. Weerdt (Scheidsrechter)
    2 mrt. 14:30Merino's de VR2Jonathan VR2W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    8 mrt. 19:00Merino's de 35+2VRC 35+2
    8 mrt. 20:00Merino's de 35+1VRC 35+3
    8 mrt. 20:00Merino's de 35+2VRC 35+4
  • Programma Uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    24 feb. 12:30Odysseus '91 VR4Merino's de VR2Sportpark Olympos
    24 feb. 14:00CJVV 7Merino's de 6Sportpark Vermeerkwartier
    24 feb. 14:30Lunteren 1Merino's de 1Sportpark De Wormshoef
    24 feb. 14:30IJsselmeervogels 2Merino's de 2Sportpark De Westmaat
    24 feb. 15:30RKTVC O23-1Merino's de O23-1Sportpark De Ridderweide
    2 mrt. 08:30v.v. Veenendaal JO9-1Merino's De JO9-2JMSportpark De Groene Velden
    2 mrt. 09:00Candia '66 JO12-3Merino's de JO12-1Sportpark Candia'66
    2 mrt. 09:00DEV Doorn JO15-2Merino's de JO15-1Sportpark Tuilland
    2 mrt. 10:00Odysseus '91 VR8Merino's de VR1Sportpark Olympos
    2 mrt. 10:00CDW JO9-2Merino's de JO9-1JMSportpark Mariënhoeve
    2 mrt. 10:15v.v. Veenendaal JO16-1Merino's de JO16-1Sportpark De Groene Velden
    2 mrt. 11:00Roda '46 JO11-6Merino's De JO11-1JMSportpark Burg.Buiningpark
    2 mrt. 11:00AFC Quick 1890 JO10-1Merino's De JO10-2JMSportpark Dorrestein
    2 mrt. 11:30CDW JO12-5Merino's de JO12-2Sportpark Mariënhoeve
    2 mrt. 12:00Scherpenzeel JO14-2Merino's de JO14-1Sportpark De Bree-O
    2 mrt. 14:30SVP 4Merino's de 3Sportpark De Groene Velden
    2 mrt. 15:00Roda '46 7Merino's de 4Sportpark Burg.Buiningpark
    8 mrt. 19:00VRC 35+1Merino's de 35+1Sportpark Spitsbergen
    8 mrt. 19:30DOVO 35+1Merino's de 35+1Sportpark Spitsbergen
    8 mrt. 19:30DOVO 35+2Merino's de 35+2Sportpark Spitsbergen
    8 mrt. 21:00v.v. Veenendaal 35+1Merino's de 35+2Sportpark Spitsbergen
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    17 feb.De Merino's 3v.v. Veenendaal 82 - 1
    17 feb.Merino's de JO10-1Merino's de JO10-10 - 0
    17 feb.Merino's de JO8-1GVVV JO08-10 - 0