• De Merino's 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mumsen, BasOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 12:50Valleivogels 11 - Merino's de 3Sportpark De Bree-W
    2 okt. 12:00Merino's de 3 - Candia '66 5Sportpark De Groene Velden
    9 okt. 11:45GVVV 5 - Merino's de 3Sportpark Panhuis
    16 okt. 12:00Merino's de 3 - VRC 5Sportpark De Groene Velden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.De Merino's 3 - GVVV 73 - 1
    14 sep.De Merino's 1 - Hercules O211 - 4
    11 sep.De Merino's 3 - VRC 62 - 1
  • Poulestanden Merino's de 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Candia '66 500000000
    2DOVO 900000000
    3GVVV 500000000
    4De Merino's 300000000
    5Musketiers 400000000
    6Oranje - Wit 200000000
    7Renswoude 500000000
    8SVP 500000000
    9Valleivogels 1100000000
    10Veenendaal 800000000
    11VRC 500000000
    12VVA Achterberg 500000000

    Poulestanden Merino's de 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Merino's 322005236
    2VRC 6201156-11
    3GVVV 7201157-21
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Valleivogels 11

    VS

    Merino's de 3

    25 september 202112:50 uur
    Sportpark De Bree-W veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Merino's de 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd