• Programma Thuiswedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersDetails
    30 okt. 08:30Merino's de JO12-1Musketiers JO12-1
    30 okt. 08:30Merino's de JO9-1JMDEV Doorn JO9-1
    30 okt. 08:30Merino's de, JO9-3JMMerino's De JO9-2JM
    30 okt. 08:30Merino's de JO8-1VRC JO8-4
    30 okt. 09:00Merino's de JO13-1DVSA JO13-1
    30 okt. 09:45Merino's de JO10-1Woudenberg JO10-1
    30 okt. 09:45Merino's De JO10-2JMSVF JO10-1
    30 okt. 11:00Merino's de 3Musketiers 4M.J. (Marcel) Hendriksen (Scheidsrechter)
    30 okt. 11:45Merino's de 2Bilt De FC 2M.A. (Michael) Vink (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    30 okt. 11:45Merino's de 8CDW 5W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    30 okt. 13:00Merino's de VR1ST Oranje Wit/Musketiers VR1B. (Bert) v.d. Weerdt (Scheidsrechter)
    30 okt. 13:45Merino's de 5VVZA 6W. (Wesley) van der Laan (Scheidsrechter)
    30 okt. 14:30Merino's de 1Nunspeet 1A.J. (Adrie) van Leeuwen (Assistent-scheidsrechter), J. (Jaap) Frens (Assistent-scheidsrechter)
    30 okt. 15:00Merino's de 6Cobu Boys 9E.P. (Peter) Bakker (Scheidsrechter)
    5 nov. 20:30Merino's de 35+1DOVO 35+3
    5 nov. 22:00Merino's de 35+1DOVO 35+4
    6 nov. 08:30Merino's de JO10-3JMCandia '66 JO10-3
    6 nov. 08:30Merino's De JO9-2JMScherpenzeel JO9-1
    6 nov. 08:30Merino's De JO12-2JMDVSA JO12-1
    6 nov. 09:45Merino's de JO19-1Cobu Boys JO19-1
    6 nov. 10:00Merino's de JO14-1VVA Achterberg JO14-2JM
    6 nov. 11:00Merino's de JO16-1CJVV JO16-1
    6 nov. 12:00Merino's de 4NVC 4J. (Jan) Achterberg (Scheidsrechter)
    6 nov. 12:30Merino's de 7HDS 2
  • Programma Uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    30 okt. 08:30Merino's de, JO9-3JMMerino's De JO9-2JMSportpark De Groene Velden
    30 okt. 10:00Candia '66 JO12-2Merino's De JO12-2JMSportpark Candia'66
    30 okt. 11:30DVSA JO16-1Merino's de JO16-1Sportpark De Burgwal
    30 okt. 12:00SVMM JO14-1Merino's de JO14-1Sportpark Buurtsteeg
    30 okt. 12:00Nieuwland ASC JO19-2Merino's de JO19-1Sportpark Nieuwland
    30 okt. 12:30GVVV 6Merino's de 7Sportpark Panhuis
    30 okt. 14:30VOP 5Merino's de 4Sportpark Olympus
    5 nov. 20:00VRC 35+4Merino's de 35+1Sportpark Spitsbergen
    5 nov. 21:30VRC 35+3Merino's de 35+1Sportpark Spitsbergen
    6 nov. 08:30Candia '66 JO9-2Merino's de JO9-1JMSportpark Candia'66
    6 nov. 09:00Hooglanderveen JO13-3Merino's de JO13-1Sportpark Willem Tomassen
    6 nov. 09:45DOVO JO9-4Merino's de, JO9-3JMSportpark Panhuis
    6 nov. 10:00Renswoude JO12-1Merino's de JO12-1Sportpark De Hokhorst
    6 nov. 10:00VRC JO8-6Merino's de JO8-1Sportpark Spitsbergen
    6 nov. 10:15CDW JO10-5JMMerino's De JO10-2JMSportpark Mariënhoeve
    6 nov. 10:30VRC JO10-2Merino's de JO10-1Sportpark Spitsbergen
    6 nov. 12:00ZOB 2Merino's de 2Sportpark Zuidoosterpark
    6 nov. 12:00GVVV 7Merino's de 8Sportpark Panhuis
    6 nov. 12:30VOP 4Merino's de 5Sportpark Olympus
    6 nov. 13:15DOVO 7Merino's de 6Sportpark Panhuis
    6 nov. 14:15FC Driebergen VR1Merino's de VR1Sportpark De Woerd
    6 nov. 14:45SVZW 1Merino's de 1Sportpark Het Lage Veld
    6 nov. 15:00Veenendaal 8Merino's de 3Sportpark De Groene Velden
    9 nov. 20:00GVVV O23De Merino's O23Sportpark Panhuis
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    26 okt.JO23 BeloftenteamElinkwijk 0233 - 0
    23 okt.KHC 1De Merino's 11 - 1
    23 okt.De Merino's 8SVL 31 - 3
    23 okt.De Merino's 6Eemdijk 75 - 2
    23 okt.GVVV 6De Merino's 31 - 3
    23 okt.Cobu Boys VR2De Merino's VR14 - 0
    23 okt.DVVA csv. 2De Merino's 23 - 3